Ing. Ondřej Prokop

  • ANO 2011
  • Praha 11
  • územní plánování
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,54. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

18.06.2021 22:23:07

Rezervační systém pro parkoviště a garážové domy na Jižním Městě konečně spuštěn

Rezervační systém pro parkoviště a garážové domy na Jižním Městě konečně spuštěn

Milí sousedé, na níže uvedené adrese odnynějška naleznete funkční rezervační systém, který vám výrazně usnadní parkování na Jižním Městě.

Díky němu snadno zjistíte:ℹ Aktuální dostupnost parkovacích míst.ℹ Informace o možnostech parkování v konkrétním objektu.ℹ Ceník parkovného v jednotlivých garážových domech a parkovištích.A mimoto vám umožní také:✅ Nahlédnout do pořadníku a kolikátí jste na řadě.✅ Požádat o parkovací místo pomocí formuláře.Rezervační systém na adrese:⏩ https://jihomestska.cz/parkovaci-domy-parkoviste/ ⏪Jsem velmi rád, že se konečně podařil zprovoznit. Upřímně přiznávám, že dříve v parkování žádný pořádný systém nebyl a něco takového tu velice chybělo. Bývalé vedení střediska parkování bohužel řešilo nesystémově a jelikož postupně v Jihoměstské majetkové vše měníme, tak přišlo nyní na řadu i toto. Pokud byste k parkování měli nějaký dotaz nebo připomínku, neváhejte mi napsat.
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama