Ing. Ondřej Prokop

  • ANO 2011
  • Praha 11
  • územní plánování
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,64. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

16.09.2021 23:24:15

Správný Pirát pluje na lodi!

Správný Pirát pluje na lodi!

“Pražané by si měli zvyknout, že auta NEJSOU pro každého!” 🙈Takhle reagoval pirát Jakub Michálek na to, že jejich koalice způsobila v Praze dopravní kolaps.

Pražané by si podle něj asi měli přestat stěžovat, nechat auto doma a radši skočit na tramvaj. Co k tomu dodat, správný pirát přece nepoužívá auto, ale plaví se lodí! 😅 Teď ale vážně. Problém je to velký, i když si to Piráti nechtějí přiznat a tváří se, že vše funguje perfektně. Přitom už ani sanitky v některých místech skoro neprojedou. To vše díky naprosto chaotickým a dezorganizovaným uzavírkám, které ochromily město, vytvořily hodinové kolony a někde průjezd znemožnily úplně. Když jsme za opozici navrhovali, aby byl v Praze vytvořen koordinátor zodpovědný za to, aby k takovým věcem v budoucnu nedocházelo, a který by měl na starosti organizovat rekonstrukce a přestavby právě tak, aby jedna uzavírka nevedla řidiče do uzavírky druhé hned za rohem a tím jim vlastně znemožnila kamkoliv se dostat, tak nám nápad zamítli. Tedy místo toho, aby věc řešili a přiznali si, že zas něco pokazili, se nám Pražanům smějí do obličeje a chtějí po nás, abychom si zvykli na to, že “auta nejsou pro každého”.No nenaštvalo vás to? Mě teda jo! 😡Napište mi, co si o tom myslíte, do komentářů.
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama