Ing. Patrik Nacher

  • ANO 2011
  • Hlavní město Praha
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,4. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

14.01.2021 15:45:00

Nerozumím tomu, o co se teď část opozice snaží

Nerozumím tomu, o co se teď část opozice snaží

Komentář na facebookovém profilu k požadavku ODS, KDU-ČSL a TOP 09 projednat možnost korespondenční volby na mimořádné schůzi Poslanecké sněmovny

 Upřímně vůbec nerozumím tomu, o co se teď snaží část opozice. Ano, v podstatě už odstartovala volební kampaň, ale tohle...

Od listopadu, kdy se uskutečnily volby amerického prezidenta a počet korespondenčních hlasů byl rekordní, se tu diskutuje o tom, že korespondenční volba má své významné limity. A to limity natolik velké, že mohou i kolébku demokracie uvrhnout do víru pochybností a násilí.

Tenhle krok ODS, TOP 09 a KDU-ČSL proto považuji za nepovedený marketingový tah, navíc v době, kdy tu máme na řešení závažnější věci v souvislosti s epidemií Covid-19.

Pokud svůj záměr skutečně předloží, budu rezolutně proti.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama