Ing. Patrik Nacher

  • ANO 2011
  • Hlavní město Praha
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,93. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

14.01.2022 14:29:13 - Miro MOODY

JAKO VÝSLECH V PŘÍMÉM PŘENOSU?

Dobrý den,
po posledním duelu ,,pod rákoskou" moderátora Železného v ČT ....
....( pan Vlček (STAN) a Patrik Nacher (ANO) musí mít divák pocit, že se ve studiu odehrávají výslechy obviněných, kdy mají až zupácký dohled a povinnost odpovídat na dotazy moderátora provázené neurotickým a podrážděným vystupováním.
Pane Nachere jak jste se cítil ve studiu ČT, když před Vás moderátor pohodil své otázky ?
Co si myslíte o chování a profesionalitě J. Železného?
Nemyslíte, že bylo vhodné ze studia odejít, když si pan Železný vybírá hosta jako svůj terč ?

Děkuji za odpověď

Jaromír Kudela

Zajímá Vás také odpověď na tento dotaz? Podpořte dotaz tlačítkem níže a my Vám odpověď zašleme na e-mail. Nicky uživatelů, které zajímá odpověď budou zobrazeny níže.

Miro MOODY, MilanIvo, Vladan52, Dana77, alpos, slušná občanka, friend, major10, jaktovidim, jgd24, Eduard Seibert, datum

Odpověď

20.01.2022 13:27:30 - Ing. Patrik Nacher
Dobrý den,

děkuji Vám za dotaz, který je v posledních dnech tím nejčastějším. Většina lidí se mě ptá, proč jsem se na konci omluvil panu moderátorovi? Je to celkem jednoduché, politik by měl leccos ustát, musí počítat i s tímto, za mě neprofesionálním chováním moderátora. Někdy může politik dát svým odchodem od diskuse něco najevo. V tomto případě to ještě nebylo na odchod ze studia. Omluvu beru jako slušnost. Nemohu vyloučit, že se moderátora něco v mé řeči nedotklo, tak jsem v sobě našel tu slušnost a omluvil jsem se. Ať si diváci udělají obrázek sami. Zbytek ať zváží Česká televize. Já určitě žádné další kroky nepřipravuji. Osobně mi to přineslo hodně reklamy. Těší mě podpora lidí, kteří mi píší, telefonují, nechávají vzkazy a zároveň někteří nejsou voliči Hnutí ANO.

Patrik Nacher