Ing. Pavel Janeček, BBS(Hons)

Kandidát do Zastupitelstva Královéhradeckého kraje za KSČM
  • KSČM
  • Náchod
  • zastupitel města
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,56. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

17.05.2015 11:53:00

Andrej Babiš »plácal«

Andrej Babiš »plácal«

Andrej Babiš nakoupil noviny, televizi, zaplatil si Jágra a udělal z herce ministra obrany...

Byla to dobře marketingově promyšlená manipulace lidí, která na drtivou většinu Čechů, bohužel, zafungovala. Největší vrchol však teprve nastane, až ho občané zvolí naším novým prezidentem. A to není vůbec vyloučené, naopak velmi pravděpodobné.

Dále navýšil počet zbytečných úřadů a stovky ještě zbytečnějších úředníků, zajistil si pravidelný příjem z dotací, zejména pro biopaliva, vyhrával výběrová řízení pro zajištění chodu svých firem a jako třešničku na dortu naštval tisíce živnostníků a podnikatelů, kteří budou rozšiřovat počty nezaměstnaných na úřadech práce.

Naposledy pak majitel Agrofertu přiznal, že před volbami »plácal«, když prohlásil, že »tu leží na zemi až 200 miliard korun ročně«. Prostě na předvolebních mítincích vzbudil dojem, že i bez zvyšování daní dokáže jednoduše ušetřit za krátkou dobu miliardy korun. Dnes říká, že se mu daří vybírat více peněz, než předchozím vládám. Naopak s největší pravděpodobností to vypadá, že letos vybere méně, než kolik plánuje v rozpočtu.

Nejvíce mě poslední dobou pobavil jeho výrok: »Všechny moje firmy strádají«, jenž v souvislosti všech zpráv o vysokých státních dotacích, které Agrofert v roce 2014 získal, a vedle informací o rekordních tržbách i zisku Agrofertu, působí z úst ministra financí přinejmenším komicky.

Kdo z vás to »prostě« dokáže? Učebnicový konflikt zájmů, který prochází jako nůž máslem. Začíná se mi z toho všeho dělat trochu nevolno, i když jsem nesnědl žádnou agitační koblihu.

Ing. Pavel JANEČEK, zastupitel města Náchoda

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama