Ing. Pavel Sehnal

  • APB
  • Praha 18
  • zastupitel měst. části
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -2,77. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

14.05.2021 11:05:00

Jsme rádi, že úsilí a vysoké nasazení začíná nést ovoce

Jsme rádi, že úsilí a vysoké nasazení začíná nést ovoce

Jedna vlaštovka jaro nedělá, ale jsme rádi, že společné úsilí a vysoké nasazení celého našeho týmu a všech našich partnerů plus naše probíhající kampaň zaměřená na propagaci Aliance pro budoucnost, začíná nést ovoce.

 Aliance získala v posledním předvolebním průzkumu 1,5 procenta. Osobně výzkumy veřejného míněné příliš nepřeceňuji, nicméně musím přiznal, že jde o pozitivní signál a impuls pro nás všechny, abychom všichni v našem úsilí ještě přidali.   Projekt Aliance pro budoucnost sdružuje politiky bývalé Občanské demokratické aliance, Agrární demokratické strany, Strany konzervativní pravice – Řád národa, Demokratické strany zelených – ZA PRÁVA ZVÍŘAT a nově se také přidalo hnutí Zdraví Sport Prosperita a Starostové pro kraj.   Našim společným cílem je odvrátit katastrofu veřejných financí a úpadek tohoto státu.   Jsme aliancí demokratických zodpovědných stran, které chtějí vyvést zemi z hluboké krize zapříčiněné obrovskou nezodpovědností všech parlamentních stran.
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama