Ing. Pavel Uhlíř

  • ODS
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,17. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

13. 11. 2011 1:34:41 - Jan 1

Novinky v Pardubickém kraji

Dobrý večer,pane Uhlíři.
Rád bych se Vás zeptal na novinky v Pardubickém kraji v ODS.
KDo se stane podle Vas volebním lídrem pro volby v příštím roce? Děkuji vám.

Odpověď

13. 11. 2011 19:15:37 - Ing. Pavel Uhlíř
 Dobrý den, v současné době je diskuse v Pardubickém kraji vedena zejména kolem primárek v souvislosti s krajskými volbami 2012, kdy jednotlivá oblastní sdružení v rámci právě probíhajících nominačních sněmů.
Na těchto nominačních sněmech mají delegáti oblastních sdružení možnost nominovat jednoho či více kandidátů na lídra krajské kandidátky, který se bude volit na regionálním sněmu ODS Pardubického kraje dne 12. prosince 2011 v Pardubicích. Tento regionální sněm ODS Pardubického kraje bude 12. 12. 2011 volit pouze lídra krajské kandidátky ODS v Pardubickém kraji a bude schvalovat volební řád pro volbu kandidátů na ostatních místech kandidátky.
Kdo se stane lídrem pro volby v roce 2012? To je složitá otázka, neboť v Pardubickém kraji budou kromě krajských voleb také volby senátní, a to na Svitavsku a Chrudimsku (zde je společný okrsek s Havlíčkovým Brodem).
Jestli máte na mysli volby krajské, tak by to měla být osoba, která dokáže sjednotit všechna čtyři oblastní sdružení ODS Pardubického kraje, od nichž by dostal silný mandát. Měl by to být člověk, který dokáže naplnit předpoklady lídra z několika pohledů, a který dokáže dovést "svůj tým" ke stanovenému cíli.