Ing. Pavlína Nytrová

ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,91. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

13.01.2017 9:55:53 - Abbe_Faria

evropské hodnoty

Uvedla jste, že podporujete evropské hodnoty a zároveň uvádíte, že islám je pro evropu hrozbou.
Jiní také podporují evropské hodnoty a islám jako hrozbu nevnímají.

Jaké jsou vlastně evropské hodnoty a kde najdu definicí těchto hodnot. Můj názor je takový, že každý jednotlivec je ve svém životě postaven před situaci, kdy si sám určí hodnotový žebříček a podle toho koná. Taky mám svůj žebříček a rád bych zjistil jestli odpovídá těm hodnotám evropským (prostě nechápu co se pod tímto pojmem rozumí a na svdě jsem již déle než 50 let) můžete mi pomoci?

Zajímá Vás také odpověď na tento dotaz? Podpořte dotaz tlačítkem níže a my Vám odpověď zašleme na e-mail. Nicky uživatelů, které zajímá odpověď budou zobrazeny níže.

Prozatím dotaz nikdo nepodpořil. Buďte první! .)

Odpověď

06.03.2017 13:08:22 - Ing. Pavlína Nytrová
 Dobrý den, děkuji za dotaz. Co jsou to evropské hodnoty? Pro mě například náboženská svoboda, humanitní náboženství, sekularismus, dodržování lidských práv, rovná práva žen. Ten, kdo chce v Evropě žít, nesmí jí vnucovat své zvyky a tradice, nesmí se dožadovat jakýchkoli výjimek, ohledů, politických ani právních aktů. Podpora evropských hodnot pro mě neznamená podporu islámské migrace. Osobně jsem proti svážení islámských migrantů z jejich rodných zemí. Je nutné jim pomoci, to nepopírám. Ale ne tak, jak nám to předvedla A. Merkelová a její evropští kolegové. Je nutné pomoci jim v jejich zemích, odstavit IS od dodávek zbraní a munice. Je sebevraždou evropské civilizace míchat lidi diametrálně rozdílných kultur a náboženství. V konečném důsledku na tuto vysokou politiku doplatí zase jenom obyčejní lidé, ať jsou nevěřící, křesťané, židé, či muslimové.