Ing. Petr Beitl

  • ODS
  • Liberecký kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,43. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

18.01.2021 20:45:00

Koalice SPOLU se poprvé představila v Liberci

Koalice SPOLU se poprvé představila v Liberci

Prvním společným počinem nové koalice SPOLU tvořené ODS, TOP 09 a KDU-ČSL v Libereckém kraji bylo připomenutí 52. výročí upálení Jana Palacha před libereckou radnicí v sobotu 16. ledna.

Květinu k památníku obětem srpnových událostí roku 1968 položili předsedové krajských organizací všech tří subjektů - Dan Ramzer za ODS, Martin Chroust za TOP 09, Štěpán Matek za KDU-ČSL a také současný poslanec za ODS Petr Beitl.

„Jsem velmi rád, že právě u této příležitosti jsme se mohli poprvé veřejně prezentovat jako partneři SPOLU v koalici, v níž půjdeme do parlamentních voleb letos v říjnu a budeme se snažit zvrátit vývoj v naší zemi,“ řekl Petr Beitl.

V těchto dnech ve všech třech politických stranách v libereckém regionu probíhá schvalování kandidátů, konečná podoba společné kandidátky bude známá na jaře. Volby prezident republiky vyhlásil na druhý říjnový víkend letošního roku.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama