Ing. Petr Benda

Ústecký kraj
  • BPP
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,46. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

30.08.2017 15:06:07

Pane Bělobrádku, omluvte se

Pane Bělobrádku, omluvte se

Bělobrádek překročil únosnou mez a rozhodně by se měl omluvit. Katolická církev ve všech svých vyjádřeních prostřednictvím členů KDU-ČSL deklaruje soucit a pomoc bližnímu svému. Jen jejich stranický předseda Bělobrádek se jim jaksi nepovedl.

Jeho láska spíše směřuje k sudetským Němcům a rádoby vtipná vyjádření působí jako urážky a pohrdání lidmi. Takzvané rady do života před časem udílel i matkám samoživitelkám, aby svou těžkou životní situaci napravily nalezením nového partnera. Možná by bylo lepší, pokud jim nedostatečně pomáhá stát, aby se zasadil o to, že katolická církev jim v rámci restitucí pomůže. Peněz od státu dostaly církve opravdu hodně. Svou poslední vtipnost, že pejsek neumírá, stejně jako jiná zvířata a nemají se jim dávat lidské vlastnosti, neboť je to levicové, opravdu hodně okořenil. Zvířata prý uhynou, pojdou nebo chcípnou, vysvětluje Bělobrádek. A v tomto případě se prý nejedná o vulgaritu. Jak je vidět, je tento „velký“ politik KDU-ČSL opravdu nedostatečně pracovně vytížen, když stíhá nařizovat lidem, jak mají o svých domácích miláčcích hovořit. Pokora, kterou tento pán tak rád deklaruje, rozhodně není ve vztahu k lidem ani ke zvířatům jeho silnou stránkou. Spíše bychom mohli říct, že pár měsíců ve funkci z něj udělalo arogantního a sebestředného tvora, který si užívá, jak chutná moc. Pro mnohé z nás, a především pro seniory, je pejsek členem rodiny a o tom, jak se k němu chováme, rozhodně nemá právo rozhodovat Bělobrádek.

Ing. Petr Benda, statutární místopředseda Národních socialistů 

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama