Ing. Petr Mach, Ph.D.

ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,71. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

19.03.2017 20:24:45

Schulz je pokrytec

Schulz je pokrytec

Europoslanec a předseda Svobodných Petr Mach reaguje na dnes zveřejněné výroky šéfa německé SPD M. Schulze, který označil USA, Turecko, Maďarsko a Polsko za nepřátele svobody.

Schulz najednou mluví o demokracii a svobodě. Schulz hází do jednoho pytle nepřátel Turecko, USA, Polsko, a Maďarsko. Schulz je falešný pokrytec - on vždy hlasoval proti zastavení jednání s Tureckem o vstupu do EU. Schulz vždy systematicky hlasoval v Evropském parlamentu proti svobodě a demokracii a omezoval opozici. Schulz se vždy bratřil s Merkelovou, jeho strana je s ní v koalici jak v německé vládě, tak v EU. Nedovedu si představit smysluplné pokračování členství České republiky v EU, jestli se tento socialistický eurofanatik stane německým kancléřem.

Petr Mach

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama