ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,23. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

09.04.2010 11:40:57

Perličky, střípky, postřehy

Perličky, střípky, postřehy

O tuhé zimě a globálním oteplování

Meteoroložka Dagmar Honsová píše na aktuálně.cz, že letošní zima byla rekordní například v tom, že sníh v nížinách či středních polohách ležel nejdéle za posledních 40 let. A taky že jaro bude jedním z nejteplejších za posledních 10 let. Za sebe si z toho beru tyto závěry:

1) Přes zimu se nám přestalo globálně oteplovat a všichni ekologisti spali hlubokým zimním spánkem - taky kdyby někomu, kdo již potřicáté prohazuje příjezdovou cestu k domu, něco podobného kázali, dostali by nejspíš lopatou.

2) Jaro způsobí nejen oteplení, ale i prudký nárůst ekologistických aktivit – globální oteplování bude pokračovat. Máme se na co těšit.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama