Ing. Petr Šilar

  • KDU-ČSL
  • Ústí nad Orlicí
  • senátor
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,25. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

27.07.2014 11:07:48

Vystoupení Libora Michálka z klubu bylo pro mne překvapením

Vystoupení Libora Michálka z klubu bylo pro mne překvapením

Prohlášení předsedy KOD - KDU-ČSL a nezávislí senátora Petra Šilara

Ve čtvrtek 24. 7., jsem přes podatelnu Senátu obdržel písemné oznámení o vystoupení senátora Libora Michálka z Klubu pro obnovení demokracie – KDU-ČSL a nezávislí. Byl jsem překvapen, když jsem informace o tomto jeho záměru zaznamenal již ve středu v médiích. Toto oficiální oznámení bylo jedinou zprávou, kterou jsem od pana senátora Michálka obdržel. V minulých týdnech se pan senátor Michálek neúčastnil oficiálních jednání klubu a ani nejednal se mnou či jinými kolegy z našeho klubu.

Vystoupení z klubu je jeho osobní rozhodnutí. Doufám, že budeme i nadále spolupracovat a za klub mu přeji mnoho úspěšných návrhů a aktivit v Senátu.

Petr Šilar

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama