Ing. Radim Fiala

  • SPD
  • Olomoucký kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,71. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

18.09.2025 16:21:00

Islámský útok na svobodu projevu SPD

Islámský útok na svobodu projevu SPD

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k trestnímu oznámení na SPD kvůli předvolebnímu plakátu

 Bývalý předseda Muslimské obce v Praze, právník Leonid Kušnarenko, podal žalobu na SPD za naši kampaň. Dá se říci, že potrefená husa se ozvala.

Pan Kušnarenko je člověk, který aktivně prosazuje právo šaría v ČR, v minulosti veřejně vyzýval muslimy k ozbrojení a jako advokát obhajoval cizince, souzené za výrobu falešných dokladů pro teroristy z Dagestánu. Obhajoval islámského teroristu Shehadeha a spolupracoval s ním. Dnes útočí na demokratickou politickou stranu, která chce chránit české občany.

fuj

Podle exmuslima Lukáše Lhoťana jsou české mešity financovány z extremistické wahhábistické Saúdské Arábie stejně jako teroristické buňky v západní Evropě. V českých mešitách se šíří radikální wahhábismus, který v mnoha zemích inspiroval radikalizaci a násilí.

SPD říká jasně: Nedopustíme rozšíření terorismu a islámské ideologie v České republice. Pokud budeme ve vládě, zahájíme důkladné vyšetřování financování mešit a islámských spolků. Bezpečnost českých občanů je pro nás na prvním místě. Žádí afričtí ani islámští migranti do Česka! SPD = Česká republika a český občan na 1. místě.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama