Ing. Richard Nádvorník

  • STAN
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,65. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

01.04.2012 14:31:36 - MichalDiviš

Mediálně známé osobnosti na kandidátkách stran

Pane Nádvorníku, jak je možné, že se pan mediální hvězda Ivan Vodochodský neúčastní jednání města, přičemž za toto bere peníze, nebere novinářům telefony, jak jsem se dočetl na PL zde, přijde mi toto skandální a rád bych znal Váš názor, neboť na mě působíte velmi věrohodně a reprezentativně. Děkuju

Odpověď

05.04.2012 10:59:17 - Ing. Richard Nádvorník

Dobrý den, předem děkuji za Vaše uznání, které mě velice těší a nesmírně si ho vážím a je pro mě i jistým závazkem, abych svoji práci i nadále dělal zodpovědně a ku prospěchu celého našeho města.

Víte, já nemohu nikoho soudit a sahat někomu do svědomí. Svoje pohnutky a důvody proč někdo vstupuje do politiky a jaké tím sleduje cíle, si musí srovnat každý sám. Stejně tak i skutečnost jak potom využije svůj potenciál a prostor v zastupitelstvu na dosažení či realizaci svých volebních slibů. Pro každou kandidátku jsou mediálně známí lidé, známí sportovci a jiné známé osobnosti nepochybně přínosem a z hlediska marketingu je to pro dosažení lepšího volebního výsledku výborný tah. Důležité je, aby si pak sami občané všímali, jestli tyto osobnosti skutečně dělají to, kvůli čemu je do zastupitelstva volili. Jestli plní svoji úlohu zastupitele, a jakým způsobem. Pokud se z pohledu veřejnosti zdá, že své poslaní neplní, pak je potřeba, aby se o tom otevřeně diskutovalo.