Ing. Václav Novotný

  • TOP 09
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -2,63. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

30.03.2015 11:36:50

Primátorka pletichařila ve věci jednání o nájmu Škodova paláce

Primátorka pletichařila ve věci jednání o nájmu Škodova paláce

Klub TOP 09 a nezávislých vyzývá Adrianu Krnáčovou k odstoupení z funkce primátora

Primátorka Adriana Krnáčová pletichařila ve věci jednání o nájmu Škodova paláce s protistranou a na základě zákulisních dohod vybrala k zastoupení města právní kancelář, kterou jí doporučila a slíbila financovat protistrana tohoto závažného a dlouhotrvajícího soudního sporu. Toto jednání primátorky proběhlo za zády zastupitelstva i jejích kolegů v Radě hlavního města Prahy a zůstalo by utajeno, kdyby primátorka mailovou korespondenci dokládající tyto protiprávní skutečnosti nerozeslala omylem i jiným adresátům, než chtěla.

Klub TOP 09 a nezávislých považuje toto jednání za hrubé porušení zákonů a zájmů hlavního města Prahy a vyzývá primátorku k vyvození politické odpovědnosti a zvažuje podání trestního oznámení na primátorku v této věci.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama