Ing. Zdeněk Škromach

Hezký večer.
  • ČSSD
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,92. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

18. 3. 2016 7:15:17 - Orchidea41

Evropske hodnoty - stat se nestara o sve chude,ale o cizi migranty

Kam to politici spějí ? Když už se přestali starat o své občany,ale o kriminálníky z cizích zemí,kteří nedokážou respektovat naše zákony a my je tu máme živit na základě kvót ? Tak já chci pro svoji rodinu kvóty z poslaneckých platů...
Nacistů bylo také jen cca 10% a jak jsme dopadli,pokud je mezi migranty/uprchlíky 10% dzihadistu a k tomu pripoctu jejich sympatizanty,skončí to prolitou krví díky neschopnosti politiků něco rázně řešit.Co myslíte ?

Odpověď

7. 6. 2016 10:38:29 - Ing. Zdeněk Škromach

Dobrý den,

souhlasím s Vámi, že stát se má primárně starat o zájmy svých občanů. Nežijeme však v bublině, nicméně v mezinárodním prostředí, ve kterém fungují domluvená pravidla, a my za ně musíme být rádi, jinak by se celý svět mohl neustále zmítat v globálních konfliktech a válkách. Právo na azyl lidem, kteří jsou v ohrožení, nezpochybňuji a věřím, že takovýmto lidem je třeba pomoci. Pomoc migrantům v zahraničí a snaha vytvořit tam bezpečné zóna je určitě i v zájmu všech občanů naší země. Musíme však být obezřetní a uplatňovat to, že zákony platí stejně tak pro nás jako pro ně. V otázce kvót jsem velmi rád a ztotožňuji se s tím, že premiér v minulých týdnech jasně uvedl, že ČR odmítá povinné kvóty a stejně tak i úvahy nad finančními sankcemi za jejich nesplnění.

Hezký den, Zdeněk Škromach