Ing. et Ing. Jan Skopeček

  • ODS
  • Středočeský kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,44. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

23.06.2021 8:36:00

ČSSD opět míří mimo terč

ČSSD opět míří mimo terč

Komentář k návrhům ČSSD na řešení obřího deficitu státního rozpočtu

 Sociální demokraté se po osmi letech vlády probrali, zjistili, že státní kasa je v troskách a vrhli se do útoku. Útok nemíří směrem ke zefektivnění zbytnělého státního aparátu nebo seškrtání rostoucích výdajů z veřejné kasy, ale míří proti občanům a podnikatelům, kteří v ČR platí daně. Tak si to pojďme shrnout.

Ministryně Maláčová a spol. probouzí marxistické duchy třídní nenávisti, když chtějí lidem brát peníze prostřednictvím daně z majetku nad 100 milionů, chtějí je oškubat na dědické dani nebo penalizovat vlastnictví více než tří nemovitostí.

Sečteno a podtrženo – ČSSD takto získá z hlediska objemu rozpočtu ‚pár korun‘, ale stojí jí to za to, aby naváděla k třídnímu boji, naštvání a demotivaci úspěšných občanů, kteří během svého života dokázali vydělat peníze. Už zbývá snad jen rétorika o tom, že ‚boháčům je třeba zakroutit krkem ‘…

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama