Ing. et Ing. Jan Skopeček

  • ODS
  • Středočeský kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,47. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

29.07.2021 15:31:00

Ministryně Maláčová by si měla zamést nejprve před svým prahem

Ministryně Maláčová by si měla zamést nejprve před svým prahem

Komentář na facebookovém profilu k nepřítomnosti ministryně Maláčové při domluvené kontrole na MPSV

 Tak paní ministryně Maláčová včera slibovala, jak nás dnes na ministerstvu přivítá a předá nám vytištěný zákoník práce, ale nakonec byla raději zbaběle mimo ministerstvo. S kolegy jsme tedy nechali zápis z kontroly z jejího působení na ministerstvu jejímu řediteli kabinetu.

Je to naše reakce na buzeraci podnikatelů ministryní Maláčovou a dalším kandidátem ČSSD Matějem Stropnickým, kteří svévolně začali chodit na kontroly firem.

Paní ministryně Maláčová by si měla zamést nejprve před svým prahem. Za tři roky na ministerstvu neudělala nic pořádného a téměř všechny sliby z programového prohlášení vlády v sociální oblasti, včetně penzijní reformy, zůstaly jen na papíře…

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama