Ing. et Ing. Jan Skopeček

  • ODS
  • Středočeský kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,1. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

11.07.2020 22:30:00

Vláda hnutí ANO se stala zlodějkou budoucnosti našich dětí

Vláda hnutí ANO se stala zlodějkou budoucnosti našich dětí

Komentář na facebookovém profilu k schválenému schodku státního rozpočtu

 Vláda hnutí ANO v čele s premiérem Babišem a ministryní financí Schillerovou se stala zlodějkou budoucnosti našich dětí. Nárůst schodku rozpočtu na 500 mld. Kč je mimo jakýkoliv rámec odpovědného hospodaření. Ani pro stát nerostou peníze na stromě. Budou to jednou splácet děti našich dětí.

Přitom tento schodek není využit k nastartování ekonomiky, zamrzlé během koronavirové krize. Platí se v rámci něj třeba staré dluhy fakultních nemocnic, aniž by se změnil systém jejich financování. To určitě ekonomický růst nepřinese a takových příkladů je tam celá řada.

Ekonomický růst by přineslo snížení daňové a odvodové zátěže, zeštíhlení státu, deregulace ekonomiky. Nic takového poslední novela státního rozpočtu, ani žádné další kroky babišovské vlády, ale nepřináší.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama