Ivo Valenta

  • BPP
  • Uherské Hradiště
  • senátor
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,18. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

24.06.2019 11:38:00

Aprílový žert v červnu?

Aprílový žert v červnu?

Komentář na facebookovém profilu k návrhu poslance Kolovratníka na zdražení dálničních známek

 Babišův poslanec Kolovratník je zřejmě veselá kopa. Přišel totiž v jedné z novel s tím, že by se dálniční známky pro osobní auta měly rapidně zdražit. Nešlo by o žádnou desetikorunu. Cena by měla narůst o rovnou pětistovku, tedy z dosavadních 1500 Kč na rovné dva tisíce korun. Cílem je – jak jinak – zvýšení příjmů státu. Babišovci už vážně neví, jak nás všechny oškubat. Naštěstí jeho nápad nyní neprošel a ceny za dálniční známky zůstanou beze změny… Prozatím… 

V současném stavu českých dálnic vůbec nechápu, jak může někdo příčetný s podobným nápadem přijít. Dálnice připomínají tankodrom, kolony a snížení rychlosti v opravovaných úsecích jízdu leckdy prodlouží i o hodiny, internetem kolují vtipy o tom, že cesta pěšky je rychlejší než dobrodružná výprava po D1, a my bychom si měli připlácet? Proto bych, jak jsem psal výše, rád zjistil, jak se na podobné z mého pohledu bláznovství díváte vy. Na můj profil často chodí útočit i ANO voliči, tak jsem zvědavý, jak usilovně budou hájit tento návrh.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout