Ivo Valenta

  • BPP
  • Uherské Hradiště
  • senátor
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,2. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

12. 3. 2019 11:38:00

Evropa si musí vybrat

Evropa si musí vybrat

Komentář na facebookovém profilu k budoucnosti evropského kontinentu a volbám do EP

 Tak jsem spočítal, že za poslední rok jsem publikoval minimálně 60 komentářů na sociálních sítích, kterými se snažím upozornit na neuvěřitelný rozmach multikulturalismu a přehlížení nebezpečí nejen nelegální migrace, ale především novodobé okupace starého kontinentu. Je pro mne velkým zklamáním, jak současné garnitury evropských politiků nedokáží této hrozbě čelit, jak strkají hlavu do písku a jak se ve zaslepenosti sami sebou nechávají zatlačit do kouta a ještě ustupují tlaku těch, kteří nás chtějí připravit o základní kulturní kořeny a morální hodnoty.

Možná tím někoho už otravuji, ale chci vás ubezpečit, že s tím nepřestanu, protože se nesmíme nechat umlčet a odradit v hájení toho, za co skutečně bojovaly generace našich otců a dědů. Nemůžeme to udělat minimálně pro naše děti, pro které máme povinnost zachovat naši zemi a naši Evropu takovou, jakou jsme ji zdědili my, nikoliv zahalenu do burky.

A myslím si, že bychom si to měli uvědomovat především teď, když se blíží další volby do Evropského parlamentu. Byť je celý bruselský systém velmi zkostnatělý, tak nikomu z nás nepomůže, když v europarlamentu usednou jen další šedé myši, které nebudou mít sílu vzdorovat sprintu směrem k této nebezpečné propasti.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama