Ivo Valenta

  • BPP
  • Uherské Hradiště
  • senátor
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,17. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

24.05.2019 12:13:00

Evropská unie potřebuje pořádně provětrat

Evropská unie potřebuje pořádně provětrat

Komentář na facebookovém profilu k volbám do Evropského parlamentu

 Je nejvyšší čas, aby do jejího parlamentu přišli lidé, kteří začnou prosazovat zdravý selský rozum, zastaví neuvěřitelně bobtnající byrokracii, nekompromisně se postaví proti nelegální migraci a začnou od základů rekonstruovat Evropskou unii, která by jinak zničila sama sebe. Víte o mně, že se nehodlám smířit s bruselským diktátem, že fandím Britům, aby konečně dotáhli to, pro co se rozhodli – tedy odchod z EU.

Přesto si myslím, že je dobře, abychom se vrátili k základním principům, na kterých byly položeny základy především ekonomické spolupráce evropských zemí, a naopak odstavili od válu ty, kteří touží po upevňování evropské moci, evropském multikulturalismu a "bačování" na evropských dotacích. A volby jsou právě tou příležitostí, kdy každý z nás může promluvit do toho, kam se bude do budoucna ubírat Evropská unie, ale i život v naší zemi.

Proto si myslím, že je dobře jít k volbám a vybrat si z velkého spektra kandidátů toho, kdo podle Vás nejvíce odráží Vaše názory na budoucnost Evropy. Já už jsem si svého kandidáta vybral. Svým hlasem podpořím Jožku Valihracha, mladého, ale světaznalého vinaře a zemědělce z Moravy.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout