Ivo Valenta

  • BPP
  • Uherské Hradiště
  • senátor
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,22. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

09.06.2015 10:17:54

Kancelář senátora poskytne zdarma konzultace k evropských dotacím

Kancelář senátora poskytne zdarma konzultace k evropských dotacím

Poradci budou k dispozici každý druhý čtvrtek

Regionální kancelář slováckého senátora Ivo Valenty spouští speciální konzultační hodiny zaměřené na čerpání nových evropských dotací.  Dotační specialisté budou připraveni zdarma poradit obcím i firmám s vyřízením jejich dotačních žádostí a to vždy každý druhý čtvrtek od 14 do 16 hod. přímo v senátorské kanceláři v pasáži Slunce na uherskohradišťském Masarykově náměstí.

„Jak jsem se dozvěděl na mnoha jednáních, kterých se účastním v rámci práce v senátních výborech, nová pravidla pro čerpání evropských dotací jsou v mnoha ohledech velmi překvapivá. Obávám se, že zdravý rozum šel při jejich přípravě a vyjednávání v mnoha případech úplně stranou. Navíc se obávám, že nijak nedošlo k zjednodušení a posílení transparentnosti celého systému. Proto jsem se rozhodl, že ve své senátorské kanceláři spustím pravidelné konzultační hodiny s oborníky na čerpání evropských dotací. Ti budou připraveni zdarma poskytovat obcí, městům i podnikatelům ze Slovácka odborné rady a pomůžou jim se rychle zorientovat ve vyhlášených výzvách, příp. připravit potřebné náležitosti k úspěšnému vyřízení žádosti,“ uvedl senátor Ivo Valenta.

Zájemci o konzultace mohou již teď kontaktovat kancelář senátora a domluvit si přesný termín pro odbornou konzultaci. Stačí zavolat na telefon +420 737 277 102 nebo napsat na e-mail kancelar.slovacko@ivalenta.cz. Poprvé se konzultace uskuteční 18. června 2015.

„Již když jsem otvíral regionální kancelář, řekl jsem, že chci, aby byla nejen kontaktním místem, ale stala se také prostředkem k reálné pomoci Slovácku,“ dodal Valenta.
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 1 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama