Ivo Valenta

  • BPP
  • Uherské Hradiště
  • senátor
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,22. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

28.06.2015 15:19:46

Kdo trčí, jde si pro facku

Kdo trčí, jde si pro facku

Co přinese hemžení kolem mé osoby?

Také jste si všimli, jaké hemžení se kolem mne začalo v posledních týdnech odehrávat? A to jsem přesvědčen o tom, že jde o zatím legrační předehru, na kterou navážou další a jistě o to pikantnější báchorky a cílené útoky. Nicméně je to přesně to, co jsem očekával, že po mém vstupu do veřejného života velmi rychle přijde.
Každý, kdo je aktivní, snaží se o něco víc, než „šedá“ většina, je totiž automaticky předurčen k tomu, aby se stal laciným a snadno dostupným terčem. Bohužel je u nás běžnou praxí, že pokud trčíš, dostaneš facku. A pokud nepochopíš, najde se dostatek lidí, kteří se tě budou snažit srazit na kolena a zadupat do bláta.
Avšak nic z toho na mne v životě neplatilo. Facek jsem dostal hodně, ale stejně hodně jsem je jako ogara z Valašska uměl rozdávat. Možná i proto jsem celým svým životem vždy procházel s otevřeným hledím, držel slovo a byl si jistý každým krokem, který jsem učinil. Takže ani dnes mne tyto věci nedokáží vykolejit natož vyprovokovat.
Jako divadelní divák proto usedám do první řady s očekáváním mistrovských hereckých výkonů, melodramatických příběhů a velké legrace :)
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama