Ivo Valenta

  • BPP
  • Uherské Hradiště
  • senátor
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,21. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

24. 2. 2019 14:17:00

Multikulturalismus je záhubou pro celou Evropu

Multikulturalismus je záhubou pro celou Evropu

Komentář na facebookovém profillu k další zprávě o násilí v Německu, páchaném migranty

 Je příšerné, že pořád dokola musíme číst takové zprávy! Vždyť i já sám jsem zde snad stokrát upozorňoval na to, že snahy o multikulturalistickou Evropu jsou záhubou pro celý starý kontinent i morální hodnoty tak, jak si je po staletí předáváme z generace na generaci. Tito lidé jsou prostě vychováváni ve zcela jiném a pro mne absolutně nepřijatelném kulturním prostředí, které si neváží žen ani lidského života.

A již mnohokrát se potvrdilo, že tito lidé nemají zájem přizpůsobit se většinovým morálním a společenským zásadám, naopak se v atmosféře strachu snaží přimět všechny ostatní nejdříve k přehlížení, následně ale také tolerování či osvojení si jejich způsobu života. A to je věc, proti které prostě nepřestanu brojit a apelovat k nekompromisnímu přístupu.

Zpávu najdete ZDE

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama