ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,22. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

24.02.2019 8:37:00

NE nebezpečnému odpadu

NE nebezpečnému odpadu

Komentář na facebookovém profilu k likvidaci nebezpečného odpadu ze zahraničí

 Zásadně nesouhlasím s tím, aby se Slovácko stalo místem, kde bude uskladněn neznámý nebezpečný odpad původně z Polska. Proč by se měl Frýdek-Místek vypořádat s desítkami barelů, které jsou plné bůhvíjakých chemikálií tak, že je nechá převézt do Starého Města? Vždyť to je absolutně nepřijatelné a musíme podniknout všechny možné kroky k tomu, abychom takovému uskladnění zabránili.

V první fázi jsem proto vyzval přímo starostu Starého Města, Josefa Bazalu, aby začal ve věci aktivně konat. A určitě budu kontakt také jako senátor. Celou záležitost už analyzují právníci a připravují konkrétní kroky, které by měly pomoci zabránit převozu a uskladnění nebezpečného odpadu na Slovácku.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama