Ivo Valenta

  • BPP
  • Uherské Hradiště
  • senátor
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,21. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

26.07.2020 13:17:00

Nepřizpůsobivých migrantů mohou být miliony

Nepřizpůsobivých migrantů mohou být miliony

Komentář na facebookovém profilu k výzvě amerického prezidentského kandidáta Bidena k podpoře muslimů

 Nebezpečný populismus! Sám jsem politik, takže čekám, že se zde vyrojí spousta mých kritiků, kteří se mobilizují vždy, když vycítí příležitost zaútočit. Ovšem tento článek nemohu neokomentovat. Ti, kteří mne znají, vědí, že nemám rád populismus. A tento článek (ZDE) mi přijde jako jeho absolutní vrchol.

Americký prezidentský kandidát Biden by se rád vyhoupl do křesla Bílého domu. A evidentně cítí, že musí kvůli zisku hlasů lovit v jiných vodách než protikandidát. A tak se rozhodl vsadit na muslimy, které chce za každou cenu přilákat k volbám.

Aby se jim zalíbil, slibuje na školách důkladnější výuku o islámské víře, která je prý jedním z nejdůležitějších vyznání. Slibuje také okamžité zrušení zákazu vstupu muslimským přistěhovalcům z některých zemí do USA a podobně.

A pokud se muslimové, žijící na území USA, skutečně zmobilizují, šance na získání prezidentského postu má Biden velké. Samozřejmě je pouze na tamních lidech samotných, komu dají ve volbách svou důvěru a hlas, a rozhodně nemají jednoduchou volbu. Osobně se však obávám, že v případě vítězství této „vítací“ politiky se USA změní, a k lepšímu to nebude.

Nepřizpůsobivých migrantů, kteří na otevření hranic netrpělivě čekají, mohou být miliony a takový počet osob už o sobě dokáže dát pořádně vědět…

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama