Ivo Valenta

  • BPP
  • Uherské Hradiště
  • senátor
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,21. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

15.02.2019 10:26:00

Skvělá zpráva pro obyvatele Slovácka

Skvělá zpráva pro obyvatele Slovácka

Komentář na facebookovém profilu k výstavbě silnice D55

 Ještě letos by se měl začít stavět další úsek toužebně očekáváné silnice D55 mezi Starým Městem a Babicemi. Velká pochvala všem, kdo se nenechávají odradit a usilovně pracují na tom, aby si konečně mohly oddechnout stovky rodin v Babicích, Huštěnovicích i dalších obcích, které žijí u absolutně přetížených silnic.

A chci věřit tomu, že se v tuto chvíli nenajde jediný relevantní důvod k tomu, aby křeček, čmelák, případně osamělý bláznivý ekologický aktivita svými bůhvíkým financovanými právními obstrukcemi jakkoliv zbrzdil zahájení stavebních prací. Všem je přeci teď již nadevše jasné, že to nedělá z bohulibých důvodů, ale jen proto, aby náš region připravil o možnost jezdit po moderních a bezpečných silnicích.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama