Ivo Valenta

  • BPP
  • Uherské Hradiště
  • senátor
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,19. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

24.09.2019 12:51:00

Teta Gréta káže vodu a pije víno

Teta Gréta káže vodu a pije víno

Komentář na facebookovém profilu k vystoupení Grety Thunbergové na klimatickém summitu v New Yorku

 Jak si může dovolit puberťačka spílat dospělým a vyhrožovat jim? Jak si může dovolit kohokoliv obviňovat ze svého záškoláctví? Sama se rozhodla, že bude namísto chození do školy každý pátek dřepět před budovou parlamentu ve své zemi – tedy ve Švédsku. Nikdo ji k tomu nenutil. Jak tedy nyní může tvrdit, že jí někdo sebral dětství a ona „musí“ být na klíčových jednáních, zatímco by měla být ve škole? Kdo jí v tom brání?

Tato záškolačka (nebo její manažer?) evidentně rychle zjistila, že čím více hysterické a emotivní budou její projevy, tím více bude slavná. Zadarmo teď jako celebrita může cestovat po celém světě. Káže přitom vodu a pije víno. Sama totiž, jak již zveřejnila média, ekologicky vůbec nežije a používá například jednorázové plasty, využívané v řetězcích rychlého občerstvení, a podobně. Navíc otázkami, které ona řeší, se dnes zabývá téměř celý svět bez ohledu na nějakou aktivistku – vždyť papouškuje pouze všeobecně známá fakta a to, co slyší od odborníků.

Nedivil bych se, kdyby tato povýšená, sebestředná (nebo jen psychicky nemocná?) holka měla za sebou někoho, kdo sleduje své vlastní zájmy, tetu Grétu vodí jako loutku a veškeré její projevy a herecké kreace s ní předem chystá - a na konci tohoto divadla pak sál, kterému je spíláno, nepochopitelně tleská.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout