ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,22. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

29.01.2017 19:06:31 - mravenec-99

Má česká policie rozkazy krýt trestné činy migrantů?

Dobrý den,
zdá se mi, že nám vláda pomalu vráží kudlu do zad. Všude v českých městech přibývají migranti, ačkoliv vláda tvrdí, že nikoho nepřijímáme. Podle mnohých lidí je sem v noci vozí autobusy ( třeba senátory Doubravy) a to dokonce za asistence policie. Což vysvětluje, proč policie nic nedělá, i když ty migranty vidí uplně každý, kdo není slepý.

Dále někdo na netu psal, že jeho kamarádku v Jihlavě znásilnili migranti a policie řekla, že má rozkazy nic nedělat. Nemyslím si, že si ten daný člověk vymýšlí - proč by to dělal? Navíc vidíme, že všude po evropě policie se snaží krýt zločiny migrantů na vlastních lidech. Víme, že současná vláda je naprosto proti lidem a klidně bude krýt i jejich vraždění.

Dále v Teplicích arabové háží petardy po lidech se psy a policie odmítla cokoli dělat - to bylo i v mainstreamu.

Naše důvěra v českou policii je nulová. Nevíte, jak by šlo odhlásit placení daní? My si nepřejeme, aby policie vymáhala naše hodnoty. Šla by nějak vyhlásit nezávislost?

Odpověď

20.02.2017 9:25:51 - Ivo Valenta

Dobrý den,

děkuji za dotaz a informace. Těžko se mohu vyjádřit k něčemu, co bohužel nemám potvrzené. Ale pokud je to skutečně tak, jak píšete, není to dobrá zpráva pro občany této země.

K problémům, spojeným s migrací, se pravidelně vyjadřuji.

Více k mým názorům a obavám najdete na mých internetových stránkách a sociálních sítích. 

Pěkný den

Ivo Valenta