ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,22. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

04.01.2017 14:52:39 - Karolína B.

Nepomáhejme muslimům, ať se Islámem zalknou sami-Islám jako sebedestruktivní systém-přemnožení ,nepracovitost,příživnictví

Dobrý den, dnešní doba vypadá na to, že kdokoliv si může požádat o politický azyl a vynucuje si právo ho dostat. Jedná se o afričany a araby z muslimských zemí. Vlastně nevím, proč jim pomáhat, teroristické organizace jsou vždy jen muslimové, neměli by si to vyřídit mezi sebou? Stačí si jejich států nevšímat, hlídat si své hranice. Přestat s nimi obchodovat, ať se vybijí ve svých zemích sami-své přemnožení si způsobují Islámem. Evropani a USA začali strkat nos do ostatních zemí, do kterých jim nic není, jsou to jejich země, jejich vládcové, jejich vlastní kultura, ať se jí třeba zalknou, my je nenapadli ! Myslím si, že z lidskoprávních organizacích a neziskovek se stala jen mafie, nic víc. ČR když přijímala uprchlíky z Řecka či Balkánu, nepotřebovala žádné neziskovky na integraci a dnes, když máme menší počet uprchlíků to potřebujeme? Jsou to jen lži vlády, jak si kamarádíčkům odklonit veřejné peníze - naše peníze. Lidé, už toho mají opravdu dost, chceme ploty na hranicích! Budou ?

Odpověď

19.01.2017 9:45:06 - Ivo Valenta
 

Dobrý den,

děkuji za Vaše názory, se kterými mi nezbývá než se plně ztotožnit. Sice si nemyslím, že je politika radikálního izolacionismu všeobímající, schopna zabránit terorismu a jiným negativním jevům, se kterými přichází islamisté. Nemůžete přikázat všem zemím světa, aby nepřijímali žádné azylanty z problematických zemí a to ani z toho důvodu, že nelze úplně rezignovat na závazky, které pro státy vyplývají z dohod o poskytování mezinárodní ochrany. Obávám se však, že zkrátka nežijeme ve vzduchoprázdnu, kde by existovala jednoduchá řešení na špatné věci.

Děkuji, s pozdravem

Ivo Valenta