ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,22. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

10.02.2018 8:50:34 - Kladeňačka1

Pane senátore I Valento , DOTAZ NA PROFILY PL

Pane senátore Valento , mám na Vás tři dotazy . První dotaz - Jste majoritním vlastníkem Parlamentních listů ? Druhý dotaz . Jestliže ano jak je možné , že mi z nich mizí dotazy na politiky z PROFILŮ na PL . Třetí dotaz --- Cenzurujete příspěvky , dotazy OBČANŮ pakli že jste MAJORITNÍ vlastník Parlamentních listů ? Děkuji za brzkou odpověď .

Odpověď

12.02.2018 13:55:52 - Ivo Valenta
Dobrý den,

Odpověď první: ano, moje účast ve společnosti OUR MEDIA a.s., provozující mimo jiné i server Parlamentní Listy, je jasně deklarovaná v zápatí každé stránky www.parlamentnilisty.cz. Do obsahu ani činnosti Parlamentních listů nezasahuji, média jsou pro mne pouze investicí. PL patří mezi jedny z nejnavštěvovanějších webů (v uplynulém roce zaznamenaly svou doposud nejvyšší návštěvnost - více jak 82 milionů návštěv za rok).

Odpověď druhá: Pokud je nějaký příspěvek odstraněn moderátorem, pak pouze na základě porušení Etického kodexu vkládání příspěvků. Odkaz na tento Kodex je dostupný v každém formuláři pro vložení příspěvku a také v zápatí každé stránky www.parlamentnilisty.cz. Dotaz může také z Administrace svého Profilu smazat přímo majitel Profilu (politik / instituce / obec).

Odpověď třetí: Příspěvky moderují vyškolení zaměstnanci. Příspěvky necenzurujeme, ale moderujeme - což přímo požaduje zákon 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění. Moderátoři neposuzují příspěvky podle obsahu sdělení, ale podle formy sdělení (zatímco při cenzuře je to naopak). Příspěvky uživatelů s pozitivním DPS (Diskusní Publikační Status - více o DPS naleznete ve Všeobecných podmínkách používání služby ParlamentníListy.cz, se kterými jste, při registraci vašeho Profilu, udělil informovaný souhlas) jsou zveřejňovány okamžitě a jsou kontrolovány namátkou, případně na základě stížnosti jiného uživatele. Příspěvky uživatelů se záporným DPS jsou před zveřejněním zkontrolovány, zda neporušují výše zmíněný Etický kodex. O hodnotě DPS rozhoduje plně automatický, heuristický algoritmus, do kterého moderátoři nemohou zasahovat.

Pro další dotazy ohledně fungování moderace dotazů se, prosím, obracejte na Administrátory Profilů, případně přímo na vedení Parlamentních listů.

S pozdravem

IV