Podala jste nebo podáte nějaké trestní oznámení?
Myslím v případu, který popisujete https://www.parlamentnilisty.cz/profily/JUDr-Hana-Kordova-Marvanova-126691/clanek/Takto-vypada-hospodareni-hlavniho-mesta-Prahy-144723. A máte podezření, kdo vynesl informace? Ještě proč myslíte, že to vedení Prahy nechce řešit? Není i to dost podezřelé?
Zajímá Vás také odpověď na tento dotaz? Podpořte dotaz tlačítkem níže a my Vám odpověď zašleme na e-mail. Nicky uživatelů, které zajímá odpověď budou zobrazeny níže.
jfav, Rebel Dandy, mamlas, shiftalt01, populista, MIJI, Kapr 1, Arnold Rimmer, Hynes, Smotlacha, Mutrmici, ladahu, eva41, Malachyt, RS89, sochorar, Salík, velinak, sowda, helena1937, Pamětník2, Mezek Franta, tomsik1, beran 96, dakram1, Julie., Jiří Pavlica



