A je jasné, že prezident zastupuje stát navenek, jak mu to výslovně ukládá i Ústava. Stejně jako mi přijde férový kompromis, kdyby Česko zastupoval prezident na neformálních setkáních hlav států a další části summitu NATO měli na starosti vládní představitelé.
Jenže k takovému kroku musí být ochota se domluvit. Takto vypadáme před našimi spojenci jako hlupáci.



_profil_top.jpg)
