JUDr. Jindřich Rajchl

Předseda strany Právo Respekt Odbornost
  • PRO 2022
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 4,29. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

17.04.2024 11:07:00

Ať si jdou válčit Fiala, Rakušan, Pekarová a Černochová sami

Ať si jdou válčit Fiala, Rakušan, Pekarová a Černochová sami

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke covidu, válkám a Green Dealu.

 Lhali vám o covidu, abyste jim dali peníze za vakcíny.

Lžou vám o klimatické krizi, abyste jim dali peníze za emisní povolenky.

A lhali, lžou a budou vám lhát o všech válkách tohoto světa, abyste jim dali peníze na F35, dělostřelecké granáty a všechno další zbrojařské spotřební zboží.

Za covidem nelze udělat tlustou čáru, protože bychom si jej museli zopakovat. S jiným názvem a v jiné podobě, ale ve skutečnosti pořád se stejným scénářem. Je tudíž třeba potrestat viníky, odškodnit pozůstalé a odmítnout Pandemickou úmluvu.

Green deal nelze "upravovat", jak slyšíme od mnohých politiků   typu Danuše Nerudové, nýbrž jej okamžitě a kompletně zrušit, neboť je to jedna velká zelená lež. Začít je třeba vystoupením ze zcela zkorumpovaného systému emisních povolenek. To je ona symbolická krev, bez jejíhož přísunu ta zelená hydra brzy pojde.

A válku na Ukrajině či v Izraeli nelze dále podporovat, nýbrž je třeba ji co nejdříve ukončit. Ať si jdou válčit Fiala, Rakušan, Pekarová a Černochová sami. Opravdu by mě zajímalo, jak dlouho by to vydrželi.

Všechny tyto lži mají jednoho společného jmenovatele. A tím je snaha vytáhnout peníze z vašich kapes a transferovat je na účty farmaceutických a zbrojařských korporací a amerických a západoevropských penzijních fondů.

Tak už se nenechte nadále okrádat.

Dejte nám tu možnost a my za vás budeme tvrdě bojovat.

Za vaše peníze, za vaše právo na pravdu a za budoucnost beze strachu.

Jste PRO?

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama