JUDr. Jiří Vyvadil

No, budeme trpět, ale udělali jsme si to sami.
  • BPP
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,04. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

13. 5. 2016 14:27:14

KSČM Doufejme, že KSČM brzy vypráší ČSSD kožich...

KSČM Doufejme, že KSČM brzy vypráší ČSSD kožich...

Každý národ musí mít svou sebeúctu, která se opírá o historické povědomí. Sudetští Němci tvořili pátou kolonu Adolfa Hitlera při rozbití Československa. To komunisté vědí, ale sociálně demokratický premiér ne. Už aby skončil.

 Že fanatický rusobijec, klerikál a antikomunista Herman jede na sjezd sudetoněmeckého landsmannschaftu není zase tak nic překvapivého. To je u klerikálů typické.

Jezdil tam a pronášel projevy o genocidě sudetských Němců, které způsobil prezident Edvard Beneš   Karel Schwarzenberg,  jezdil tam a pronášel projevy i třebas Cyril Svoboda..

Že ovšem účast na této akci pozitivně podporuje i Bohuslav Sobotka je neslýchané.

Jeho slova, že tím ministr Herman realizuje politiku vlády na spolupráci s Bavorskem jsou šílená.

Je dobré, že se komunisté tak ostře proti účasti ministra české vlády  na této odpudivé akci postavili.

Sobotka jistě nepochopí, čím se vůbec provinil. Miluje útvar zvaný Evropská unie a hledá všechny možnosti, jak se zalíbit Merkelové.

Nevadí.

Zítra se koná sjezd KSČM a doufejme, že komunisté nastartují takové změny, že brzy v politické soutěži vypráší ČSSD její kožich..

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama