JUDr. Klára A. Samková, Ph.D.

  • BPP
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,99. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

17. 4. 2019 21:06:00

Tak nám odvolali Václava Klause jr. z vedení školského výboru

Tak nám odvolali Václava Klause jr. z vedení školského výboru

Komentář na facebookovém profilu k odvolání Váklava Klause mladšího

Tak nám odvolali Václava Klause jr. z vedení školského výboru ve sněmovně, paní Millerová... a ptáte se KDO? No, mimo jiné i takzvaní vlastenci v poslaneckých lavicích. PROTI odvolání z řad vlastenců hlasovali pouze BÝVALÍ členové SPD, z nich dva kandidují do eurovoleb na kandidátce Alternativy pro ČR 2017. Tedy pánové Lubomír Volný, Marian Bojko a paní Nevludová, spolu se statečnou Zuzanou Majerovou Zahradníkovou z ODS, stojící proti CELÉ své straně. Toliko k vlasteneckému potenciálu ve sněmovně, aktuálně k datu 17. dubna léta Páně 2019.

SPD se většinou „statečně“ hlasování zdrželo. Čtyři poslanci SPD nebyli přihlášeni, jedna členka dokonce hlasovala PRO odvolání Václava Klause jr. z vedení školského výboru.

Názor ať si na to udělá každý sám. Já si jen říkám, že za SPD do eurovoleb kandiduje i generálmajor Hynek Blaško, který snad ještě ví, co znamenají slova „vojenská čest“. Pokud ji má, měl by zvážit odstoupení z kandidátky hnutí, které se začíná jevit jako zbabělé, zištné a neloajální vůči spolubojovníkům... a nebo se zachovat jako carský důstojník...

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama