JUDr. Martin Havel

  • Karlovarský kraj
  • krajský zastupitel
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,72. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

22.09.2016 14:35:59

Ministr Ťok by měl odstoupit

Ministr Ťok by měl odstoupit

Hejtman Martin Havel považuje plán ministra dopravy Dana Ťoka, který veřejně prohlásil, že kraje nedostanou žádné finanční prostředky na opravu komunikací, za naprosto nesmyslný. Připojuje se proto k ostatním hejtmanům a požaduje jeho rezignaci.

 „Pan ministr má nejspíše pocit, že si lidé nechají všechno líbit. To se ale velice plete. Čeho tím chce dosáhnout, je zcela mimo mé chápání. Opravené a kvalitní silnice jsou základem prosperity v kraji a lidé mají právo jezdit po takových silnicích, na kterých se nebudou muset bát o svá auta," uvedl hejtman Havel.

V případě, že budou chybět finanční prostředky na rekonstrukce komunikací nižších tříd v regionech, pak následky mohou být pro stav silnic katastrofální a následné náklady na opravy několikanásobně vyšší. „Údržbu je nutné dělat průběžně, to musí pochopit každý, natož ministr, který řídí celý resort dopravy. Pokud ne, tak nemá na svém místě co dělat," dodal hejtman. 
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama