JUDr. Martin Havel

  • Karlovarský kraj
  • krajský zastupitel
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,72. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

19.08.2016 8:39:34

Pohár hejtmana Karlovarského kraje získali němečtí hokejisté

Pohár hejtmana Karlovarského kraje získali němečtí hokejisté

Od pátku do neděle probíhal na ledové ploše KV Areny tradiční hokejový turnaj staršího dorostu. Ve finále se utkalo domácí družstvo HC Energie Karlovy Vary s německým týmem Düsseldorfer EG. Cenu vítězům předal hejtman Martin Havel.

V letošním 15. ročníku soutěže O pohár hejtmana Karlovarského kraje se představily týmy HC Energie Karlovy Vary, BK Mladá Boleslav, HC Dukla Jihlava a Düsseldorfer EG. Všechna družstva se nejprve utkala systémem každý s každým. Celý turnaj pak vyvrcholil nedělním finálovým bojem o titul.

„O napínavou podívanou nebylo v KV Areně nouze. V úžasné finálové přestřelce naši hokejisté podlehli soupeři až po nájezdech. Diváci se tak mohli těšit z pohledu na kvalitní mládežnický hokej. Oběma týmům patří velká gratulace,“ uvedl hejtman Karlovarského kraje Martin Havel.

Třetí místo nakonec obsadili hokejisté z HC Dukla Jihlava, kteří přehráli dorostenecký tým z BK Mladá Boleslav 3:1.
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama