JUDr. Michal Hašek

  • PRO
  • Jihomoravský kraj
  • krajský zastupitel
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,26. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

13.04.2024 20:03:00

Jen řeči nebo videoklipy už stačit nebudou

Jen řeči nebo videoklipy už stačit nebudou

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k diskusím o zdanění tichého vína

 Tak už o zavedení spotřební daně na tiché víno natvrdo mluví celá vládní koalice včetně lidovců! Jsem zvědav, jak se k tomu postaví současný lidovecký hejtman a šéf Rady Vinařského fondu Jan Grolich a další krajští politici zastupující současné vládní strany - KDU-ČSL, ODS, TOP09, STAN a Piráti.

Jen řeči nebo videoklipy už stačit nebudou. Hrozí opravdový průšvih pro moravské vinařství, jak konstatuje nynější šéf Svazu vinařů Martin Chlad. Jen pro pořádek - v minulosti jsem musel společně s mnoha dalšími bránit vinaře před zdaněním tichého vína jako hejtman a šéf Rady Vinařského fondu a opakovaně - a vždy úspěšně.

Pokud Fialova vláda skutečně spotřební daň z tichého vína zavede, poškodí to moravské i české vinařství, dost možná nevratně. Tak na to myslete, hrdí Moraváci, až půjdete letos k jakýmkoliv volbám - těm do Evropského parlamentu v červnu či ke krajským a senátním koncem září.

A pamatujte - ne podle slov, ale podle činů poznáte je…

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama