JUDr. Naděžda Kratochvílová

  • R2014
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,07. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

30.09.2014 10:13:12

Osvětlení nejnebezpečnějšího přechodu v Praze 5 dokončeno

Osvětlení nejnebezpečnějšího přechodu v Praze 5 dokončeno

Zvýšení bezpečnosti přechodu v ulici Svornosti pomáhá nové osvětlení. To nechala Praha 5 vybudovat díky příspěvku Nadace ČEZ poté, co 1886 uživatelů dalo hlas v anketě o nejnebezpečnější přechod silnice v regionu, kterou firma pořádala.

Slavnostní zprovoznění osvětlení se uskuteční za účasti zástupkyně starosty JUDr. Naděždy Kratochvílové (RESTART 2014) v úterý 7. října v 19.30 hodin.

Nové osvětlení vzniká díky Skupině ČEZ, která ve spolupráci s Policejním prezidiem ČR a BESIP vybrala 70 rizikových přechodů z celé republiky, které je potřeba správně osvětlit, aby se předešlo zbytečným zraněním chodců.

„Informační kampaní jsme podpořili snahu o získání hlasů v anketě na webových stránkách ČEZu. V každém regionu bylo nakonec vybráno pět rizikových přechodů s nejvyšším počtem hlasů, jedním z nich byl právě přechod v ulici Svornosti. Nadace ČEZ pak schválila námi podanou žádost o nadační příspěvek radnici Prahy 5 na vybudování osvětlení,“ popsala proces zástupkyně starosty JUDr. Naděžda Kratochvílová z hnutí RESTART 2014.
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout