JUDr. Ondřej Veselý

  • ČSSD
  • Jihočeský kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,37. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

12.07.2018 16:06:44 - čvančara

Mé dotazy se vážou k vašim odpovědím.

Tak za prvé. Píšete, že jste rigorózní práci na dané téma psal jako první v zemi - mohu znát to téma? Jen ze zajímavosti. Za druhé.Vyhnul jste se komentáři k tomu, co se děje ve straně. Ale i pro mě je to dost nesrozumitelné a přijde mi, že se víc hádáte, než spolupracujete. Není elementární problémem ČSSD to, jak strana (ne)funguje než to, zda je ve vládě, kde toho stejně asi moc neprosadíte? A za třetí. Ani vy sám spolupráci s ANO nevěříte. Není tak hlavní důvod, proč jste do vlády šly, že se teď bojíte předčasných voleb a snažíte se je co nejvíc oddáit?

Odpověď

12.07.2018 17:07:32 - JUDr. Ondřej Veselý
 Dobrý den,
doufám, že nejsme na výslechu. Ocenil bych proto poněkud méně direktivní tón.
Nicméně k Vašim dotazům:
1) rigorózní práce byla na téma přechodu některého majetku státu do vlastnictví obcí dle zákona č. 172/1991 Sb. - přesný název už si nepamatuji, obhajoval jsem ji před patnácti lety a musel bych ji jít hledat,
2) Souhlasím, dokud se trochu neuklidníme, těžko můžeme oslovovat větší počet potencionálních voličů. I když, že by se socani někdy přestali hádat úplně, nelze předpokládat. To by bylo proti jejich přirozenosti :)
3) Já bohužel žádné velké přínosy vstupu do vlády nevidím, takže se mi to těžko komentuje, protože bych musel jen přepisovat agitace kolegů s opačným názorem. Ale předčasné volby mezi časté argumenty nepatřily.