JUDr., PhDr., Zdeněk Ondráček, Ph.D.

  • KSČM
  • Královéhradecký kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 4,27. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

24.04.2018 18:01:19 - lev.rozzureny

Podpoříte islámofila Hamáčka na ministra vnitra?

V islámských zemích jako je Katar, Saudská Arábie či Irán jsou lidé popravování za ateismus. Ateisté tam tak mají stejné postavení jako Židé v nacistické Říši. Což není překvapivé, když v Koránu jsou přímé výzvy k zabíjení nevěřících. V islámu je také zakázáno brát si ateisty ( podobně nacisté zakázali brát si Židy).

Do toho příchází Hamáček, který má velice vřelý vztah k islámu, fotí se s imány v Praze, prohlašuje, že islamofobie je stejné forma extrémismu jako je rasismus.

Není velice nebezpečné, aby takový člověk řídil ministerstvo vnitra, pod které spadá policie a imigrační politika, v ateistickém Česku?

Budete hlasovat pro podporu takové vlády?

Odpověď

26.04.2018 17:03:49 - JUDr., PhDr., Zdeněk Ondráček, Ph.D.
Dobrý den,děkuji za dotaz. Nejsem pistolník, který pálí zbrkle od boku. Odpovědět proto, jak budu hlasovat pro případnou vládu koalice ANO a ČSSD není možné bez znalosti složení a programového prohlášení.Současný ministr vnitra Metnar je nestranický a po dlouhé době dokonce i znalý problematiky. Měnit ho za neodborníka a stranického funkcionáře je blbost, která vnitru rozhodně neprospěje. Uvidíme co nám přinesou nejbližší hodiny a dny. Koalice obou stran rozhodně jistá ještě není a není to ani nic co bych za těchto podmínek vítal. Zd. Ondráček