JUDr., PhDr., Zdeněk Ondráček, Ph.D.

  • KSČM
  • Královéhradecký kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 4,12. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

19.01.2014 10:27:09 - Matus

To myslíte vážně?

Vážený pane poslanče,

po přečtení Vašeho článku a poté prozkoumání, co jste vlastně zač mi bylo jasné, že žádný velký demokrat nebudete, možná spíš demagog. Nicméně KSČM se snaží profilovat, jako moderní demokratická strana. Jak mám tedy chápat následující výrok?

"Jenže církve zapomínají, že jsme potomky Jana Husa, Jana Žižky a dalších velikánů, a až se pohár naší trpělivosti naplní a najde se ten správný vůdce, že to národ vezme šmahem. A osobně chci věřit, že se toho dočkám," dodává na závěr poslanec.

Osobně z toho nabývám dojem, že by jste to nejradši vyřešil, jako v 50. letech. To znamená pokud možno veškeré duchovenstvo pozavíral do vězení, odsoudil za vlastizradu, poslal do uranových dolů. A až by byl „problém“ vyřešen, našli by jste si jinou skupinu nepřátel. Prostě pomalu, ale jistě vystrkujete růžky a odvoláváte se na národ, podobnost s dobou minulou je ovšem čistě náhodná.

Matus

Odpověď

21.01.2014 15:47:41 - JUDr., PhDr., Zdeněk Ondráček, Ph.D.
Děkuji, jsem rád, že čtete mé příspěvky. Je pouze na Vás a Vašich myšlenkových pochodech, jak chcete mnou vyslovené názory pochopit. Jiní čtenáři je chápou jinak. Dovolte mi uchovat si vlastní názor a ten i jako politik prezentovat. Věřte, či ne, ale nemám nic proti svobodě víry a vyznání a mezi věřícími i církevními funkcionáři z některých církví mám i několik přátel.