JUDr. Vít Bárta

  • VV
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,39. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

25.01.2014 9:26:17

Po třech letech jsem očištěn. Definitivně

Po třech letech jsem očištěn. Definitivně

Tak si to zrekapitulujme. Spory o nekvalitní a předražené dálnice, bitva o policejního prezidenta a snaha o udržení DPH pod 20%.

To vše vyvrcholilo před třemi lety obviněním Jaroslava Škárky a Kristýny Kočí, že je uplácím. A důsledky? Bárta a John museli skončit jako ministři.

Trvalo tři roky, než jsem byl definitivně očištěn. U soudu prokázaná křivá výpověď Škárky proti mně však Státní zastupitelství nezajímá. Vlastně koho dnes zajímá, že na VV byl spáchán puč ze strany TOP a ODS? Koho zajímá, že VV jako jediná strana nikdy nic neukradla. Ale život jde dál. Zítra si volíme nové vedeni a přeji si jen jediné.  Kéž se Věci veřejné nevzdávají a dál bojuji za svou pravdu ve prospěch ČR.

Máme sice jen čtyři poslance, ale i to stačí, protože terminátora nemůžete zastavit...   Pro ty, kteří chtějí vědět

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama