JUDr. Vojtěch Filip

  • KSČM
  • Jihočeský kraj
  • 1. místopředseda PS PČR
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,61. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

25.10.2020 12:34:06

Ani ryba, ani rak

 Ani ryba, ani rak

V době covidu, kdy křivka nakažených denně stoupá, stejně jako počet úmrtí, mají někteří starosti o následné parlamentní volby v příštím roce.

Pravice se snaží spojit a uchopit vládu do svých rukou, s tím již své smutné zkušenosti máme. Změna ve vnímání potřeb občanů je pro ně nemyslitelná. Jiní by rádi potlačili stranické symboly a zmizela tak jejich identita. Ani ryba, ani rak, tak tedy chameleon měnící nejen barvu, ale i názory. Politikaření musí stranou, snažme se zastavit pandemii koronaviru, pomoci lidem, zajistit chod státu, zdravotnictví a ekonomiky. Teprve pak bude čas řešit politické hrátky a ambice. Dnes není vhodný čas na vzájemné ataky a nápady, které odvádějí pozornost od současné reality. 

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama