ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,62. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

26.07.2016 12:18:28

Upozornění na objížďku Cyklostezky Ohře v Mostově

Upozornění na objížďku Cyklostezky Ohře v Mostově

Menší změna trasy čeká na cyklisty projíždějící po páteřní Cyklostezce Ohře. V Mostově na Chebsku uzavřela obec Odrava kvůli havarijnímu stavu lávku přes řeku.

Karlovarský kraj zareagoval a nechal pro cyklisty přehledně vyznačit objížďku, která ve směru na Cheb vede po místní komunikaci přes Odravu a Nebanice, kde se opět na Cyklostezku Ohře napojuje.

„Kraj nabídl obci Odrava možnost, jak opravu lávky pro pěší a cyklisty z evropských zdrojů zafinancovat. Jsme ochotni obci pomoci i se spolufinancováním a zúřadováním celého projektu. Vedení Odravy tuto příležitost zatím odmítlo,“ řekl náměstek hejtmana pro oblast dopravy Jakub Pánik. Ten je zároveň přesvědčen o tom, že se odklon trasy dotkne cyklistů jen minimálně a že kraj najde s obcí Odrava společné řešení, jak lávku přes Ohři zrekonstruovat.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama