Jan Birke

  • ČSSD
  • Královéhradecký kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,71. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

25.07.2021 19:13:00

Když se chce, tak to jde

Když se chce, tak to jde

Komentář na facebookovém profilu k plánované stavbě obchvatu Náchoda

 Stavba obchvatu Náchoda se nezadržitelně blíží. Držím slovo a krok za krokem spolupracujeme se státem na přípravě. Jsem rád, že se nám povedlo vyřešit šest nejsložitějších lidských příběhů majitelů nemovitostí, které se budou bourat. Tahle je poslední z nich (více ZDE). Spousta hodin těžkých jednání a emocí, které však rozhodně vedly k férovému výsledku.

Děkuji všem, kteří teď intenzivně pracují na dokumentaci ke stavebnímu povolení, děkuji zastupitelům města Náchod, že jednomyslně tento záměr podporují a schválili řešení pro jednu z rodin, které je důkazem toho, že „když se chce, tak to jde“! V takto složitých případech je spolupráce města a státu nesmírně důležitá.

Teď už o tom, že se začne stavět obchvat Náchoda, není třeba pochybovat.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama