ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,81. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

08.04.2013 12:56:39 - Božena G.

Každé zlo je k něčemu dobré

Pane senátor, uvědomuji si, že jste bez PP, a o to víc by mě zajímal váš názor na větu, kterou jste řekl v rozhovoru pro PL, a kde tvrdíte, že je na pováženou, že ve vládě není jediný ministr, který by měl ekonomické vzdělání. v tom souhlasím, ale skutečně si myslíte, že obrat, který nastane po příštích parlamentních volbách bude pozitivní? Kde máte jistotu? Už nyní vychází na povrch, že daně, jejichž zvýšení kritizovali vlastně ponechají a co slova stínového ministra Mládka na adresu živnostníků? Děkuji za odpověď

Odpověď

17.06.2013 10:57:57 - Jan Veleba
Nejdříve se omlouvám za velmi pozdní odpověď na Vaši otázku. Platí ale, že každé zlo (v tomto případě moje pozdní odpověď) je k něčemu dobré. Směřuji k současné situaci na politické scéně a položím Vám protiotázku – Vy si myslíte, že tato reprezentace, vláda, když odejde, že to bude škoda? Kdokoliv přijde po nich, tak si toto, co oni dnes předvádí, nemůže dovolit.
A pokud se týká Mládka. Víte on neumí dělat politiku. Já na jeho místě bych nevolil tak expresívní slova, ale musím bohužel konstatovat, že trefil hřebíček na hlavičku. Živnostníci, a já si těch poctivých vážím, mají nezdůvodněně vysoké paušály nákladů na odpočet daní a za druhé tam kvete šedá ekonomika. Jistě znáte první otázku, kterou Vám položí před zahájením práce- chcete to na fakturu a nebo bez ní.